Choose Your Language     >>     English     Bulgarian     Greek     German     French     Turkish     Russian
Call Now! 359-2-980-4292


Villa Stresov Hakkında Genel Bilgiler


Bulgarian Vacation Villa Stresov

Villa Stresov, Borovets, Bulgaristan ~ Stresov International Tarafından Sunulan Kiralık Tatil Villası

1996 yılında yapılmış olan Villa Stresov, Bernese Oberland alp stilinde üç katlı olarak inşa edilmiş olup, 300 metrekareden büyüktür ve binaya bitişik 2 arabalık garajı vardır Villanın damı kırmızı kiremitlerle kaplıdır. Alt katta granit döşeme vardır, birinci katın dış yüzündeki duvar stako stilindedir ve ikinci katta üzerleri oymalı ladin ağacından yapılma ahşap lambriler bulunmaktadır. Pencerelerde kepenkler vardır ve birinci kat pencerelerinde demir parmaklıklar yer alır. Güneye bakan balkonlar çiçek kutularıyla dekore edilmiştir.

Villa Stresov yarım hektarlık bir arsaya inşa edilmiş olup üç tarafı Milli Ormana ait yüksek çam ağaçlarıyla çevrilidir ve ayrıca telle örtülü olup villaya giden yolun da kapısı vardır. Villanın etrafı son derece güzel ve bakımlı bir görünüm sunmaktadır ve bir bahçe, çim alan, avlu, yazlık bahçe mobilyası, BBQ kulübesi, taraça, 6 kişilik Landmark Hot Spring Spa® ve banyo, eve giden yol ve araba park yeri bulunmaktadır. Evin ön bahçesi ve görkemli ağaçlar istenildiğinde geceleyin ışıklandırılabilir. Villadan dışarı bakıldığında sizi ağaçlardan ve sakinlikten oluşan son derece harika bir manzara karşılamaktadır. Villa Borovets kayak teleferiklerine ve kayak merkezine sadece bir kaç dakika uzaklıkta olup arabayla veya kızakla 1 kilometreden az bir mesafededir.

Birinci katın girişindeki antre granit yer döşemesiyle konukları davet edici bir görünüm arz etmektedir. Buradan son derece güzel hazırlanmış olan banyo/tuvalete geçilebilir. Antre son derece geniş ve ferah bir görünüm veren ve ahşap lambrilerle kaplı ve balkonlu bir oturma odasına açılmaktadır ve oturma odasında içi ve etrafı harika bir şekilde çinilerle kaplı bir şömine ve ayrıca bir stereo sistemi/uydu TV/Video ve oyun odası da bulunmaktadır. Güneye ve batıya bakan pencerelerde ise dört mevsimi ve alp çiçeklerini yansıtan çok sayıda antik dekorasyon asılıdır. Buna ek olarak, villada romantik bir ortamda yemekler yemek ve misafirleri ağırlamak için ayrı ve büyük bir yemek odası ve Amerikan bar ile içinde buzdolabı/dondurucu, bulaşık makinası, elektrikli ocak ve fırın, kısa dalga ısıtıcı ve daha pek çok ev eşyasının bulunduğu modern bir mutfak bulunmaktadır.

Villa'nın ikinci katında 8 kişinin rahatlıkla geceleyebileceği son derece zevkli bir şekilde döşenmiş ve hepsinin müstakil balkonu olan 4 yatak odası ile yerleri çini döşenmiş, saç kurutma makineleri, kaliteli havluları ve diğer tuvalet malzemeleri olan duşlu (ikisi çalkantılı sıcak su banyolu) 4 banyo vardır.

Zemin katta bir sauna, içinde çamaşır ve kurutma makinaları olan bir çamaşır odası, 2 arabalık bir garaj ve geniş park yeri vardır.

Villa'da fuel-oil ile çalışan merkezi ısıtma sistemi, yedek olarak çalışmaya hazır elektrik ve ısıtma sistemi, çift tarafı şeffaf camlar, merkezi çatı penceresi, komple güvenlik gözleme sistemi (hırsız ve yangına karşı) ve iki adet doğrudan aranabilen dijital telefon hattı bulunmaktadır. Devamlı olarak Villa'da kalan bir karı-koca konukları karşılayıp uğurlama, temizlik, bakım ve çarşaf-havlu değiştirilmesi gibi bakım hizmetleri sunmaktadır.

Borovets Bulgaria Villa Rental